Home

неточен удар основен селяк състезание по плуване варна Вечеря фойерверки резе

Децата на Фондация „Александър Русев“ спечелиха 21 медала от първото  състезание по адаптирано плуване в град Варна - Русе - Дарик
Децата на Фондация „Александър Русев“ спечелиха 21 медала от първото състезание по адаптирано плуване в град Варна - Русе - Дарик

430 плувци участват в международния турнир във Варна - Chernomorie-bg.com -  новини от Черноморието
430 плувци участват в международния турнир във Варна - Chernomorie-bg.com - новини от Черноморието

Над 70 студенти се включиха в състезанията по плуване от Варненската  универсиада | Moreto.net - Варна
Над 70 студенти се включиха в състезанията по плуване от Варненската универсиада | Moreto.net - Варна

Състезатели от 16 клуба ще премерят сили в турнир по плуване във Варна –  Новини Варна
Състезатели от 16 клуба ще премерят сили в турнир по плуване във Варна – Новини Варна

20 медала спечелиха варненчета на престижно състезание по плуване (СНИМКИ)  – Новини Варна
20 медала спечелиха варненчета на престижно състезание по плуване (СНИМКИ) – Новини Варна

Над 300 деца участваха в Общинския ученически турнир по плуване във Варна |  Moreto.net - Варна
Над 300 деца участваха в Общинския ученически турнир по плуване във Варна | Moreto.net - Варна

Контролно открити води 5-км | Плуване | Спортен Календар 2023

ХV традиционно състезание по плуване, град Варна - ДГ №38 Маргаритка - Варна

Над 300 плувци атакуват медали на Black Sea cup във Варна - Спорт

Три национални отбора по плуване се събират на лагер във Варна - Варна  Спорт - Новинарски уебсайт за спорт
Три национални отбора по плуване се събират на лагер във Варна - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Международен Мастърс турнир по плуване във Варна - Спорт

Варна приема Балканиада по скокове във вода

Отново се проведе традиционния общински ученически турнир по плуване

Деца спечелиха 21 медала от първото състезание по адаптирано плуване във  Варна - Искра.бг
Деца спечелиха 21 медала от първото състезание по адаптирано плуване във Варна - Искра.бг

Плувни състезания за деца

Варна ще бъде домакин на международно състезание по синхронно плуване -  Зала Пленарна - DarikNews.bg
Варна ще бъде домакин на международно състезание по синхронно плуване - Зала Пленарна - DarikNews.bg

Нови успехи на състезанията по плуване за студентите от МУ-Варна – Uchi.bg

400 деца участваха в турнир по плуване | Новини | Животът във Варна -  официален сайт на Община Варна
400 деца участваха в турнир по плуване | Новини | Животът във Варна - официален сайт на Община Варна

10-годишната Алекс от Варна с медали от две състезания по плуване | Силна  Варна
10-годишната Алекс от Варна с медали от две състезания по плуване | Силна Варна

SWIM Team - Asteri | Varna

Държавно първенство по подводно плуване в басейн 2013г.

245 участници се състезаваха в общински турнир по плуване | Новини |  Животът във Варна - официален сайт на Община Варна
245 участници се състезаваха в общински турнир по плуване | Новини | Животът във Варна - официален сайт на Община Варна