Home

Тетрадка Европа Бъдете развълнувани сандански плуване дневник месинг неизбежен

ВТОРИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ПЛУВАНЕ САНДАНСКИ КЪП! Над 700 плувци

Уроци по плуване в Сандански

Момче от Сандански стана световен шампион по плуване в ледени води и влезе  в Книгата на Гинес - По света и у нас - БНТ Новини
Момче от Сандански стана световен шампион по плуване в ледени води и влезе в Книгата на Гинес - По света и у нас - БНТ Новини

Близо 400 деца на държавното по плуване в Сандански

Най – добрите плувци от България и света пристигат в Сандански за две  състезания
Най – добрите плувци от България и света пристигат в Сандански за две състезания

Сандански – домакин на Държавно лично-отборно първенство по плуване за деца  – Sandanski1
Сандански – домакин на Държавно лично-отборно първенство по плуване за деца – Sandanski1

Сандански – домакин на открит турнир по баскетбол и Държавно първенство по  плуване – Новини от Сандански и региона
Сандански – домакин на открит турнир по баскетбол и Държавно първенство по плуване – Новини от Сандански и региона

Интернатът направи плуването най-популярния спорт в Сандански - Bgswim.com

Предстои първо състезание по плуване в град Сандански след пандемията -  YouTube
Предстои първо състезание по плуване в град Сандански след пандемията - YouTube

ПК "Вихрен" с много добро представяне на турнир по плуване в Пловдив -  Sandanski-Live
ПК "Вихрен" с много добро представяне на турнир по плуване в Пловдив - Sandanski-Live

Откриха обновения Спортен интернат по плуване в Сандански | Blagoevgrad.eu

Плуване в ледени води: Момче от Сандански стана световен шампион и влезе в  Книгата на Гинес (СНИМКИ) - Благоевград - DarikNews.bg
Плуване в ледени води: Момче от Сандански стана световен шампион и влезе в Книгата на Гинес (СНИМКИ) - Благоевград - DarikNews.bg

Международен турнир по плуване в Сандански - Новини

Спортен интернат по плуване - Сандански | Опознай.bg

Сандански изпраща надеждата в плуването Любомир Епитропов на Олимпийските  игри в Токио
Сандански изпраща надеждата в плуването Любомир Епитропов на Олимпийските игри в Токио

Победителите от държавното пъвенство по плуване за деца в Сандански | Вяра  - Информационен всекидневник на Югозападна България
Победителите от държавното пъвенство по плуване за деца в Сандански | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България

БТА :: Кметът на Сандански прие европейския шампион по плуване за юноши  Петър Мицин
БТА :: Кметът на Сандански прие европейския шампион по плуване за юноши Петър Мицин

Спортен интернат по плуване】 - Сандански | Спортни събития Сандански 2023 |  Спортен Календар 2023 | Спотни зали и стадиони
Спортен интернат по плуване】 - Сандански | Спортни събития Сандански 2023 | Спортен Календар 2023 | Спотни зали и стадиони

ДЛОП по плуване деца (11-12г) Сандански, 3-ти полуден - YouTube

Турнир по плуване в Сандански

Плувците на Сандански се завърнаха от държавните първенства по плуване

Сандански – домакин на държавно първенство по плуване и открит турнир по  баскетбол
Сандански – домакин на държавно първенство по плуване и открит турнир по баскетбол